Indiešu reportierei nākas uzzināt par vīra nāvi ziņu tiešraidē no ziņu materiāla, kas viņai pašai jānolasa – viņa, lasot materiālu, saprot, ka viens no bojāgājušajiem ir viņas vīrs. Sievietes reakcija pārsteidz.
28 gadus vecā IBC24 kanāla ziņu reportiere Supreta Kaura uzzina par vīra nāvi darbā – trakākais ir tas, ka tas notiek tiešraides laikā.
Ja ar to vēl nepietiek, tad tikai lasot ziņu materiālu viņa saprot, ka informē visus pati par sava vīra nāvi. Viņa ziņu sižeta laikā redz arī bildes no negadījuma notikuma vietas. Sievietes reakcija bija pilnīgi neticama!
VIDEO:
Lasi vēl: VIDEO: Seksīga brazīliešu modele tiešraidē uzbrūk TV šova vadītājam, kad viņš palaiž rokas
Pāršķir lapu, lai skatītos video!
Tevi noteikti interesēs
- 30 gadus strādāju par vilciena pavadoni, bet dažreiz jūtos tā, ka gribas nomest formu un rakstīt atlūgumu: stāstu kāpēc
- Ciklons no Atlantijas okeāna līdz Jaungadam ”atnesīs” nepatīkamus pārsteigumus; Latvijā izsludināts brīdinājums par laiku
- Eksperts no Austrijas PSRS ēkas dzīvoklī Rīgā ieslēdza termokameru – tās rādījumi viņu burtiski samulsināja
- Guntis sajauca dāvanas un uzzināju patiesību, ko viņi slēpa vairākus gadus
- Iepazinos ar 11 gadus jaunāku vīrieti no Jelgavas, bet drīz vien sapratu, ka viņa nodomi izrādījās pavisam citādi – stāstu, kā rīkojos
- Pieņēmām pie sevis noklīdušu kucēnu, bet par vēlu sapratām, ka tas it nemaz nav suns








